Apie mus

 

Karstai Internetu - puiki alternatyva taupančiam savo pinigus žmogui

Laidotuvės yra viena sudėtingiausių ir emociškai sunkiausių ceremonijų, su kuria tenka susitaikyti artimiesiems. Mirus artimam žmogui, užgriūva daugybė rūpesčių organizuojant jo laidotuves. Dažnai žmogus neturi laiko ieškoti reikalingų reikmių laidotuvėms, todėl pasirenka laidojimo paslaugas teikiančią įmonę, kuri, žinoma, viską sutvarko. Tačiau už kokią kainą? Nebūtina visko patikėti vieniems laidojimo namams. Velionio drabužius, urną ar karstą galima nusipirkti ir atskirai, nepermokant už šiuos dalykus dvigubai ar trigubai.

Šiandien žmonės norėdami sutaupyti laiko ir pinigų dažnai renkasi pirkimo internetu būdą. Tad kodėl tokia prekė kaip karstas negalėtų taip pat būti parduodama internetu?

Žinoma prieš pasiryždamas pirkti karstą internetu, žmogus turėtų atsižvelgti į keletą dalykų:

  • Pasitikrinti ir palyginti karstų kainas laidojimo namuose ir internetinėje parduotuvėje.

  • Pasidomėti ar nekils problemų su laidojimo namais, kuriuos pasirinkote. Ar laidojimo namai priims karstą? Kartais laidojimo namai gali kelti tokias sąlygas, tačiau žmogus turi teisę atsivežti savo karstą ir laidojimo namai neturėtų tam prieštarauti, nes žmogus ir taip sumoka už salės nuomą bei kitas laidojimo namų suteikiamas paslaugas. Taigi tai yra jūsų pasirinkimas ar pirkti karstą iš laidojimo namų, ar ne.

  • Pasitarkite su visais šeimos nariais apie ketinimą pirkti karstą internetu. Viena geriausių priežasčių, kodėl verta pirkti karstą internetu yra ta, kad jūs sutaupysite lėšų, kitaip tariant sumažinsite laidotuvių biudžetą iki minimumo.

Internetinė prekyba suteikia vartotojui pasirinkimą kur pirkti karstą, nes šiai dienai laidojimo paslaugų srityje yra monopolija. Laidojimo namai ar tokias paslaugas teikiančios įmonės privalo jums pateikti visą informaciją apie siūlomas paslaugas ir prekes. Tada jūs galite rinktis, kurios paslaugos jums tinkamos, o kurios ne, ar pirkti karstą kaip pvz. už 1000 lt iš laidojimo namų ar pirkti karstą internetu už 500 lt. Leiskite laidojimo namams žinoti, kad jums svarbus kiekvienas litas ir kad jūs klausite kainų ir kituose laidojimo namuose ar ieškosite karsto, urnos, velionio drabužių internete.

 


PirmasPirmas

reklama

Cart

(empty)